Z oferty

shutterstock_324835589.jpg

Z bogatej oferty produktów sklepu motoryzacyjnego Ucando.pl wyróżnić możemy następujące kategorie produktów:

  • Zawieszenia i amortyzatory
  • Rozrządy i sprzęgła
  • Rozruchy i zapłon
  • Oleje i filtry
  • Hamulce
  • oraz inne.
Zawieszenia i amortyzatory.jpg
Hamulce.jpg
Oleje i filtry.jpg
Oleje i filtry.jpg
Rozruch i zapłon.jpg
Inne.jpg

Dlaczego Ucando?

W sklepie internetowym UCANDO dostępnych jest tysiące bardzo dobrej jakości części samochodowych pochodzących od takich znanych i cenionych na całym świecie producentów motoryzacyjnych, jak np.: ATE, GKN, Bosch, Hella, LuK, SKF, Wix Filters, ZF/Sachs oraz wielu innych. Sklep oferuje również własną markę produktów UCANDO Best Deal, które cieszą się dużą popularnością oraz uznaniem wśród polskich kierowców.

Marka UCANDO współpracuje z wypróbowaną firmą kurierską DPD, dzięki której zamawiane przesyłki zawsze docierają do odbiorców zgodnie ze złożonym zamówieniem, z gwarancją jakości i na czas. UCANDO zapewnia darmową wysyłkę dla zamówień powyżej 300 zł i zapewnia swoim klientom możliwość bezpłatnego zwrotu zamówionego towaru w ciągu 30 dni. Do wszystkich zamówionych części dołączona jest instrukcja montażowa.

Sklep internetowy UCANDO zapewnia wygodne formy płatności za zamówiony towar według indywidualnych preferencji klienta. Za części w UCANDO można płacić za pośrednictwem platformy PayPal, kartą płatniczą online lub gotówką przy odbiorze towaru.

Marka UCANDO gwarantuje najwyższą jakość części samochodowych w konkurencyjnych cenach rynkowych.

Zapraszamy na zakupy do UCANDO!